Software personalizat ?

Contactati-ne si Obtineti consultanta gratuita

Cel mai rapid mod de a va dezvolta afacerea cu liderul în Tehnologie

Te vrem!

Aveti nevoie de o modalitate rapida de a atinge multe etape? Suntem solutia ta! Lucrul in echipa noastra, ca grup, sa fie in masura sa va vom ramane in frunte. NGBSS este o companie de dezvoltare software cu o echipa care se concentreaza pe calitate si punctualitate.

NGBSS a fost construit si functioneaza pe valori puternice, principii si o viziune – pentru a oferi rezultate de mare valoare pentru clientii nostri si pentru a crea o relatie puternica cu clientii nostri pentru un rezultat de inalta calitate. De asemenea, dorim sa fim lideri de top in dezvoltarea de aplicatii software si de afaceri si sa construim o companie admirata si respectata in randul concurentilor.

De la incepatori, dorim capacitati tehnice, abilitati analitice si calificari, precum si inregistrari academice substantiale. Energia si apetitul pentru a oferi rezultate, initiativa, inventivitate si grad ridicat de adaptabilitate, precum si competenta de a invata rapid, agilitatea mentala si orice alta abilitate de a lucra in echipa sunt bune pentru dvs.

Pe o parghie inalta, cautam oameni care cad mai adanc in nevoile companiei noastre pentru a creste eficienta si calitatea serviciilor. Vom fi mereu interesati de persoanele care au o inalta competenta in industria software-ului.

NGBSS este locul unde provocarile sunt binevenite, unde inovatia si initiativele sunt cele mai importante abilitati si unde angajatii sunt recompensati pentru competentele lor. Lucrul in echipa noastra este cel mai rapid mod de a fi recunoscut si respectat cat mai curand posibil.

Specialist in vanzari IT

Locatie: Bucuresti / Londra – Departament: Vanzari – Cod job: # 2690

DESCRIEREA POSTULUI :
  • Servicii de prezentare si promovare a companiei pe internet
  • Cercetare de piata si identificarea de noi clienti
  • Analiza concurentei, tendintele pietei, oportunitati de dezvoltare
CERINTE:
  • Cunoastere buna a domeniului IT (software, hardware)
  • Experienta anterioara in vanzari (avantaj)
  • Diplomatie, proactivitate si orientare catre client
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Capacitatea de organizare si luarea deciziilor
OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):
  • Pentru inceput aveti un comision pentru fiecare contract semnat si daca aveti rezultate bune aveti un loc in compania NGBSS cu beneficii complete (masina pentru serviciu, notebook, telefon pentru serviciu, salariu motivant si un comision pentru fiecare proiect)

Daca doriti sa cresteti profitul companiei dumneavoastra si aveti nevoie de serviciile noastre pentru compania dvs, va rugam sa ne contactati.

De-a lungul timpului, aplicatiile noastre au oferit avantaje pentru clienti, cum ar fi :

  • Imbunatatirea eficientei proceselor de afaceri

  • Crestere crescuta atat in ceea ce priveste linia de sus, cat si cea de jos

  • Utilizarea de aplicatii vechi pe internet

  • Monitorizarea si imbunatatirea productivitatii fortei de munca

  • Imbunatatirea ROI

  • Relatie mai buna cu clientii si asistenta redusa cu clienti